Aktualności

Otwarcie sezonu żeglarskiego w Marinie Trzebież oraz Regaty Otwarcia Sezonu

Serdecznie zapraszamy na uroczystość otwarcia sezonu żeglarskiego w Marinie Trzebież połączoną z ogłoszeniem wyników i wręczeniem pucharów zwycięzcom regat Regat Otwarcia Sezonu. Uroczystość odbędzie się dnia 16 maja 2021 roku o godz. 16.00 na placu apelowym Mariny Trzebież.

Równocześnie zapraszamy żeglarzy do startu w Regatach Otwarcia Sezonu organizowanych przez Fundację Port Jachtowy Trzebież wraz z ZOZŻ w dniach 15-16 maja 2021 na wodach Zalewu Szczecińskiego (więcej w załącznikach).

Dużą radością będzie przekazanie wspólnego pozytywnego sygnału mieszkańcom Gminy Police oraz goszczącym żeglarzom o otwarciu nowego sezonu dając dobrą energię na następne miesiące pełne słońca i aktywności na świeżym powietrzu.

'prev-next-articles-1'

Cennik na sezon 2021

Zapraszamy do wyboru wymarzonego miejsca dla jachtu w Marinie Trzebież. Zapraszamy właścicieli jachtów do podpisywania umów na postój całoroczny. Wprowadzamy zniżkę w wysokości 25% za postój całoroczny dla umów, które zostaną opłacone w całości w momencie rozpoczęcia obowiązywania umowy,