Aktualności

Uwaga! Stan zagrożenie epidemicznego

koronawir1

Szanowni,

w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego na terenie RP, wprowadzamy następujące zmiany organizacyjne w funkcjonowaniu Portu Jachtowego  „Trzebież”.

 Informuję, iż:

Port nie jest fizycznie zamknięty, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich środków ostrożności oraz zaleceń GIS. Co jednak ważne (!) Zarówno ruch, obsługa, jak i kontakty są ograniczone do absolutnie niezbędnego minimum;

Nie przyjmujemy i nie wykonujemy nowych zleceń i usług, na które nie byliśmy wcześniej umówieni i których nie można przesunąć w czasie;

Obsługa starają się obsługiwać interesantów telefonicznie, lub jeśli konieczny jest kontakt osobisty, obsługują klientów na zewnątrz, przy zachowaniu środków ostrożności, stosując się do zaleceń GIS.

Wejście do budynku jest ograniczone dla osób niebędących pracownikami;

Nie kwaterujemy nowych osób;

Ponieważ dostęp do jachtów nie został ograniczony ich właścicielom i armatorom, pojawiają się nieznaczne ruchy ludzi w obrębie mariny, zalecany jest zatem bezpieczny dystans i stosowanie się do zaleceń GIS.

Sytuacja jest dynamiczna, wobec tego monitorowana i weryfikowana na bieżąco, o czym, w razie zmian będziemy informować.

Dziękuję za wyrozumiałość. Pozostańcie w zdrowiu, do zobaczenia niebawem!

'prev-next-articles-1'

Roboty budowalne zakończone

Zakończone zostały wszystkie roboty budowlane w Porcie Jachtowym Trzebież. Wykonawca przekazał obiekt do eksploatacji w dniu 27 czerwca.

Powstanie Fundacja Port Jachtowy Trzebież – jest deklaracja współpracy

Przedstawiciele PZŻ i ZOZŻ podpisali list intencyjny w sprawie współpracy i powołania nowego podmiotu, który ma zostać operatorem ośrodka żeglarskiego w Trzebieży.